THE 2-MINUTE RULE FOR تازه های روز

The 2-Minute Rule for تازه های روز

The 2-Minute Rule for تازه های روز

Blog Article

*دونگ پو: تکه‌های گوشت سرخ شده با چربی و بدون چربی که در یک کاسه سرو می‌شوند.

چیکو رول: رول مرغ همراه با کرفس، کلم و ادویه‌جات مختلف. تمام این مواد با هم تفت داده شده و در نان رول می‌شوند.

۱۴ طرز تهیه نوشیدنی خوشمزه و مجلسی شب یلدا ادامه مطلب

گوشت مزه دار شده معمولا با سیر و پیاز خرد شده گریل می شود و در برگ کاهو پیچیده می‌شود. چاشنی کنار این غذا سس فلفل تند است.

کانون فیلمسازان مستقل ایران در ادامه می‌افزاید:« برای حکومتی که کودک می‌کُشد و هنرمند را به زنجیر می‌کِشد، راه بقایی نیست و به‌زودی بنای پوسیده‌ای که بر خون و رنج مردم استوار کرده، بر سرش آوار خواهد شد.»

حزب‌الله نیز اعلام کرد دست کم ۱۰ حمله به مواضع ارتش اسرائیل انجام داده و با پهپادهای حامل مواد منفجره به یک مقر فرماندهی ارتش اسرائیل در روستای مرزی یاعارا و با موشک‌های نیرومند «برکان» نیز به پادگان نظامی بیرانیت حمله کرده است.

*رامن: همان سوپ رشته‌ای معروف ژاپنی‌ها که باید سعی کنید با دو عدد چوب آن را بخورید و از طعم آن لذت ببرید.

در لیست کشورهای که خوشمزه ترین و معروف ترین غذاهای دنیا را دارند استرالیا را فراموش نکنید.

آقای محمدیان روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه در جلسه هدایت سیاسی که با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا و جمعی از فرماندهان و کارکنان ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، به ماموران و کارکنان حاضر در این طرح توصیه کرد که «سعه صدر» خود را بالا برده و تلاش کنند که بهتر read more از قبل «ماموریت» خود را به انجام برسانند.

ارتش اسرائیل گفت پس از حملات هوایی و توپخانه این کشور به اهدافی در ناحیه رامیه، انفجارهای ثانویه را رصد کرده است که نشان می‌دهد این نقاط انبارهای اسلحه و مهمات حزب الله لبنان بودند.

مسعود پزشکیان، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، از بدهی «۶۰ هزار میلیارد تومانی» دولت به شرکت‌های داروسازی خبر داد.

مقام‌های روسیه روز دوشنبه نادِژدا کِوورکووا، روزنامه‌نگار، را بازداشت کردند

فناوری ایران بیانیه شرکت پیام پرداز در پی ادعای حمله سایبری به وزارت کشور در بیانیه شرکت پیام پرداز آمده است که در پی انتشار خبر رخداد امنیتی در یکی ازسازمان‌های دولتی، آن‌ها این ادعا را بررسی کردند.

خوراک بادمجان و عدس ادامه مطلب چگونه خریدی رضایت‌بخش داشته باشیم؟ ادامه مطلب شربت‌های مناسب تابستان ادامه مطلب مطالب مرتبط

Report this page